تماس با ما

کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر قائمی

آدرس

اتوبان باقری تهران پارس، خیابان فرجام، بین رشید وزرین پلاک ۱۵۶ طبقه اول

تماس با کلینیک

77743151,61_021

ایمیل

info@ghaemiclinic.ir

شماره تماس کلینیک

77743151,61_021

آدرس کلینیک

اتوبان باقری تهران پارس، خیابان فرجام، بین رشید وزرین پلاک ۱۵۶ طبقه اول

پاسخگوی سوالات شما هستیم

کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر قائمی

دندانپزشکی زیبایی در واقع به زیبایی و ظاهر دندان های شما مربوط می شود. که شما می توانید جدا از سلامت دندان های خود لبخندی زیبا را به چهره خود هدیه دهید که این عامل نیز یکی از هنرهایی موجود در علم دندانپزشکی می باشد. و دندانپزشکان کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر قائمی سعی بر این دارند که علاوه بر سلامت دندان ها لبخندی زیبا به افراد هدیه کنند.

سوالات متداول در دندانپزشکی

کدام یک از روش های زیبایی طرح اصلاح لبخند بهتر است ؟

طرح درمان زيبايى براى هر بيمار بستگى زيادى به ميزان سالم بودن دندان ها دارد.در صورتى كه دندان ها دچار پوسيدگى و ترميم هاى وسيع نباشد روش هاى كم تراش مثل: لمينت، لمينت پرسلن توصيه مي شود و در صورت خرابى هاى زياد و دندان هاى عصب كشى شده روش هاى فول  توصيه مى گردد.

زمان مناسب درمان ارتودنسی چه زمانی می باشد ؟

متاسفانه خيلى وقت ها خانواده ها خيلى دير جهت بررسى وضعيت اورتودنسى  فرزندشان به دندانپزشك متخصص مراجعه مى كنند و در بيشتر موارد ديده شده كه دليل دير مراجعه كردنشان اطلاعات اشتباهى است كه يك دندانپزشك به آنها منتقل كرده مبنى بر اينكه درمان اورتودنسى براى فرزندشان زود ميباشد بايد بعد از ١٨ سالگى مراجعه نمايند

بهترین زمان برای جراحی دندان عقل چه سنی می باشد

بهترين زمان براى كشيدن دندان عقل ١٧ تا ٢٥ سالگى مى باشد.چون دندان عقل ديرتر از بقيه دندان ها در مى آيد و يا به صورت كج رويش ميكند ،معمولاً فضاى كافى براى قرار گيرى آن وجود ندارد و به همين دليل سبب گير غذايى و پوسيدگى دندان عقل و دندان جلويى آن می شود.

چه کسانی کاندید ایمپلنت هستند ؟

ایمپلنت دندانی قطعه ای از فلز تیتانیوم است که اغلب به شکل ریشه دندان می باشد و داخل استخوان فک قرار داده میشود.ایمپلنت دندانی بعنوان پایه ای جهت قرار دادن پروتز روی آن استفاده می شود و باز سازی تاج دندانهای از دست رفته با استفاده از این پایه ایمپلنت مقدور می گردد.

درمان بلیچینگ دندان با جرم گیری چه فرقی دارد ؟

در هنگام جرمگیری دندانپزشک شما رسوبات رنگی و املاح ته نشین شده بر روی دندان شما را بر می دارد و در نتیجه رنگ داخلی دندان تغییر نخواهد کرد. ولی در بلیچینگ مولوکل های پر اکسید هیدروژن به داخل ساختار مینایی و عاجی دندان نفوذ کرده و باعث اکسید شدن رنگ دانه ها شده که نهایتا به سفید شدن دندان می انجامد.

شماره تماس

77743151,61_021

آدرس

اتوبان باقری تهران پارس، خیابان فرجام، بین رشید وزرین پلاک ۱۵۶ طبقه اول

ایمیل

info@ghaemiclinic.ir

ساعات کاری

شبانه روزی