درباره ما - کلینیک دندانپزشکی قائمی

درباره کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر قائمی بیشتر بدانید

ایمپلنت دندان در دندانپزشکی در هفت حوض

ایمپلنت های دندانی

از دست دادن یک یا چند دندان تاثیر به سزایی در چهره و مهم تر از آن در روحیه و اعتماد به نفس افراد دارد. شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر قائمی  و استفاده از ایمپلنت های دندانی علاوه بر بازیابی توانایی جویدن طبیعی، چهره طبیعی و زیبایی لبخند بهره مند شوید .

اصلاح ناهنجاری های فکی

افرادی که هم از ناهنجاری های دندانی و هم از ناهنجاری های فکی رنج می برند معمولا طول درمان آن ها سخت تر و طولانی تر از بقیه بیمارانی است که تنها از یک مشکل رنج می برند. افرادی که به مشکلات فکی دچار هستند معمولا از فرم لبخند و فرم صورت خود شکایت دارند.

دندانپزشکی زیبایی

یکی از مهم ترین المان های زیبایی داشتن یک لبخند زیبا و طرح لبخند شکیل است. دندان های یک دست و روشن می توانند جذابیت و زیبایی شما را تضمین نمایند. برای داشتن دندان های سالم و زیبا می توانید از خدمات دندانپزشکی زیبایی کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر قائمی بهره مند شوید.

تخیفیف

۱۵%

برای درمان های دندانپزشکی پیشنهادی توسط دندانپزشک

کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر قائمی 

دندانپزشکی زیبایی در واقع به زیبایی و ظاهر دندان های شما مربوط می شود. که شما می توانید جدا از سلامت دندان های خود لبخندی زیبا را به چهره خود هدیه دهید که این عامل نیز یکی از هنرهایی موجود در علم دندانپزشکی می باشد. و دندانپزشکان کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر قائمی سعی بر این دارند که علاوه بر سلامت دندان ها لبخندی زیبا به افراد هدیه کنند.

لبخند خود را از ما بخواهید

کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر قائمی

کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر قائمی از متخصصین مجرب و کار آزموده به همراه تکنولوژی روز در زمینه های مختلف درمانی دندانپزشکی بهره می برد که علاوه بر ارائه بالاترین سطح کیفی درمان، این امکان را فراهم نموده است تا در کوتاهترین زمان ممکن  خدمات را ارائه نماید.

کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر قائمی

پاسخگوی سوالات شما هستیم

 برای دریافت مشاوره رایگان و هرگونه سوالی که در مورد خدمات ارائه شده  در کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر قائمی دارید برای ما پیغام ارسال کنید.

تماس با ما

۶۱ – ۱۵۱ ۴۳ ۷۷۷ – ۰۲۱

آدرس کلینیک

اتوبان باقری تهران پارس، خیابان فرجام، بین رشید وزرین پلاک ۱۵۶ طبقه اول

برای ایمیل بفرستید

info[at]drghaemiclinic.com

ساعات کاری کلینیک

شنبه تا جهارشنبه: ۹ – ۲۰

پنجشنبه: ۹ – ۱۷